Běhání

Intervaly

To jsem si zas na sebe vymyslela věc…

Jenomže když chci zrychlit, tak to asi jinak nepůjde. Takže mě teď tahle rasovina čeká každou středu a chraň bůh, jestli to nepřinese výsledky.

Processed with VSCO with a6 preset

Už ráno jsem měla takové neblahé tušení, že to bude sakra bolavý trénink – ale v pohodě, co bolí, to roste, přeci. Říká tatínek a tak to musí být pravda. Pro začátek jsem zvolila interval 30s naplno a minutu výklus a těšila jsem se, že si třeba zaběhnu nějaký pěkný čas. Jenomže ono houbeles! Pří prvním sprintu jsem málem vypustila duši a následně jsem vyklusávala tak pomaloučku, že jsem skoro šla. A tohle mám jako zvládnout ještě 9x? Panebože (běh mě ve víru obrací! :D).

IMG_6029[1].JPG

Říkám vám na férovku, že jsme na tom stadionu málem umřela. Hezky jsem si poplakala, ruce mě bolely jak čert a skoro jsem vyplivla plíce. Minuta na regeneraci absolutně nestačila, mám pocit, že jsem se dvakrát zhluboka nadechla a už se zas běželo naplno. A těch 30 sekund se pro změnu neuvěřitelně vleklo.

Nakonec jsem nějak přežila, ale po pěkném času ani památky. Průměrné tempo 6:35 na kilometr.. Ostuda! To i s Leonou kolem Špičáku běhám rychlejš. Jasně, trošku mi pomáhá, ale zase je to do kopce, občas zastavujeme na selfíčka, čůrání a podobně.

powered by EndomondoWPlogo

Jako motivaci na příští týden si pojedu koupit do Decathlonu nové legíny, tahle černota už mě nebaví. Taky se musím porozhlédnout po nějakých hodinkách, na mobil kolikrát není spolehnutí (iPhony a zima, žejo…) a teď mi přestává fungovat hrudní pás. Nemáte tip na nějaké relativně ekonomické hodinky, co umí gps, tep a ideálně i počítat bazény? Kdyby do nich šly nějak inteligentně (třeba z počítače) naštelovat různé intervaly, aby to na mě pípalo, kdy mám běžet a jak, bylo by to úplně nejvíc nejlepší…

IMG_6037[1].JPG

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.