Běhání

První trénink po 10 dnech

Já vím, měla jsem ještě dneska odpočívat, ale už to nešlo. Měla jsem pocit, že ještě jeden den a budu začínat zase od začátku. A všichni moc dobře víme, jak to bolí.

Taky jsem musela vyzkoušet novou čelenku a rukavičky od RUNTO, co jsem si koupila jako „odměnu“ za ten kašel. Prostě jsem si potřebovala zvednut náladu, znáte to.

Ježiš, teď koukám, že bych si měla umýt zrcadlo 😀

Takžeeee jak to šlo? Nad očekávání dobře. Původně jsem chtěla proběhnou Peklo, ale na poslední chvíli jsem si uvědomila, že by to mohlo být na poprvé moc daleko a že by mě to mohlo odradit. Rozhodla jsem se tedy pro tradiční okruh kolem Špičáku a udělala jsem dobře. Běželo se mi pěkně, ale vzdálenost tak akorát – prodlužovat budu zase pěkně postupně, ať se neutavím. Hlavně jsem zvědavá, jestli budu v noci kašlat nebo ne. Při běhu to bylo ok, tak snad.

Zaběhla jsem si nejrychlejší 3 kilometry v únoru! Světe div se, když jsem za celý únor běžela asi 5x – ostuda… Každopádně mě vždycky potěší, když mi Endomondo napíše, že mám nějaký rekord :D. Jo a začala jsem věřit, že bych si nemusela v sobotu v Liberci na Winter night race udělat ostudu. Běžíte někdo taky? Budu ta nejrůžovější vzadu :D.

powered by EndomondoWPlogo

I na Leontýně byla pauza znát. Ze začátku byla strašně nesoustředěná, zas vyřvávala na celý kolo. Měly jsme asi 3 vážný vysvětlovací debaty, že takhle teda ne. Pak začala pracovat tak, jak má a byla výborná. Takže výsledný čas mám zkreslený o tyhle prostoje a nějaké to selfie a postnutí videa na instagram. Nejsem nemocná, že ne? Děláte to taky?

2 komentáře

  • Deni

    Gratuluju! Vím, jak se cítíš a mě asi „rekordy“ nějakou dobu zas jen tak nepotkají. Za 2 týdny běžím první závod od operace a skoro po 10 měsících a už teď jsem smířená s tím, že prostě jen „běžím, abych doběhla“.. 🙂 a držím palce do Liberce!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.