Únorová rekapitulace & plány na březen

Pamatujete, jak jsem měla obrovské plány? Jak v únoru naběhám 80 kilometrů a v bazénu se ukážu 8x? Ha Ha!

Na mou obranu ale musím říct, že za nedodržení plánu úplně nemůžu. Druhý únorový týden došla i na mně řada s nachlazením. I když mi většinu času v podstatě nic nebylo, normálně jsem chodila do práce a fungovala, tak jsem neběhala. Zastávám totiž názor, že není úplně dobré to pokoušet. Ono by se z toho „podivného kašle“ mohlo vyklubat něco horšího, co by mě ve finále zastavilo na mnohem delší dobu.

A když mi je konečně dobře, tak začnou tyhle příšerné mrazy. Jako jasně, sluníčko svítí a není špatného počasí, jenom nevhodného oblečení. Jenže já jsem od sobotního závodu ještě nezvládla rozmrznout a ten zážitek z premiérového běhání v mrazu nebyl úplně pozitivní, takže teď prostě neběhám a strašně se těším na jaro!

  • 3 – 4 x týdně běh – jednou do týdne s Leošou krátký výběh kolem Špičáku, jednou intervalový trénink na dráze a jednou dlouhý běh. Tohle jsem zmákla skoro na půl. Podle Endomonda mám v únoru odběhnuto 34,95 km. Intervaly jsem se snažila běžet jednou, ale vybil se mi telefon a neměla jsem pípátko. Dlouhý běh? 😀 😀 😀 nejdelší byl 6 kilometrový Winter Night race.
  • 2 x týdně bazén – tady není třeba dalšího komentáře, cílem je přežít a vypadat u toho alespoň trochu jako že to umím. Bazén jsem dala všehovšudy 3x.
  • 2 x týdně koně – Káču teď přes zimu pěkně zanedbávám, je ostuda konečně vlastnit vysněného koně a nejezdit… Tak a tady se stydím úplně nejvíc. Prostě nejezdím, kobyla má klidový režim a zdá se, že jí to vůbec nevadí. Jezdit hold začnu, až bude nějak přijatelně. Teplo i světlo.
  • 30 denní plank a tricepsová výzva – protože pevný střed těla je nesmírně důležitý a protože potřebuji z té divné klepavé hmoty na ruce udělat sval. Aháááá :D. Tak tohle byl epic fail, zmákla jsem prvních 10 dní a pak to prostě vypustila. Takže v březnu nanovo!

Březen

Na březen mám tedy plán úplně stejný jako v únoru s tím, že nemoc a mrazy vypustím. V přehledu závodů 2018 vidíte, že mám naplánované dva starty s Leonkou – jsem na nás hodně zvědavá :).

A protože mám v březnu narozeniny, tak si chci koupit pár dárků:

  • Garmin Vivoactive 3 – Konečně jsem se rozhodla 🙂 a těším se na ně jak na smilování boží. Konec věčně v půlce tréninku vybitého telefonu. Konec přemýšlení, kolikátý bazén plavu! Jo!
  • Kompresky
  • Barevné legíny
  • Nějakou pěknou tašku na plavčo. Aby se mi do ní vešel fén.
  • Knihy. Miluju knihy a potřebuji nutně doplnit běžeckou knihovničku.

A jaké jsou vaše plány? 🙂

Share: