Běhání

Únorová rekapitulace & plány na březen

Pamatujete, jak jsem měla obrovské plány? Jak v únoru naběhám 80 kilometrů a v bazénu se ukážu 8x? Ha Ha!

Na mou obranu ale musím říct, že za nedodržení plánu úplně nemůžu. Druhý únorový týden došla i na mně řada s nachlazením. I když mi většinu času v podstatě nic nebylo, normálně jsem chodila do práce a fungovala, tak jsem neběhala. Zastávám totiž názor, že není úplně dobré to pokoušet. Ono by se z toho „podivného kašle“ mohlo vyklubat něco horšího, co by mě ve finále zastavilo na mnohem delší dobu.

A když mi je konečně dobře, tak začnou tyhle příšerné mrazy. Jako jasně, sluníčko svítí a není špatného počasí, jenom nevhodného oblečení. Jenže já jsem od sobotního závodu ještě nezvládla rozmrznout a ten zážitek z premiérového běhání v mrazu nebyl úplně pozitivní, takže teď prostě neběhám a strašně se těším na jaro!

 • 3 – 4 x týdně běh – jednou do týdne s Leošou krátký výběh kolem Špičáku, jednou intervalový trénink na dráze a jednou dlouhý běh. Tohle jsem zmákla skoro na půl. Podle Endomonda mám v únoru odběhnuto 34,95 km. Intervaly jsem se snažila běžet jednou, ale vybil se mi telefon a neměla jsem pípátko. Dlouhý běh? 😀 😀 😀 nejdelší byl 6 kilometrový Winter Night race.
 • 2 x týdně bazén – tady není třeba dalšího komentáře, cílem je přežít a vypadat u toho alespoň trochu jako že to umím. Bazén jsem dala všehovšudy 3x.
 • 2 x týdně koně – Káču teď přes zimu pěkně zanedbávám, je ostuda konečně vlastnit vysněného koně a nejezdit… Tak a tady se stydím úplně nejvíc. Prostě nejezdím, kobyla má klidový režim a zdá se, že jí to vůbec nevadí. Jezdit hold začnu, až bude nějak přijatelně. Teplo i světlo.
 • 30 denní plank a tricepsová výzva – protože pevný střed těla je nesmírně důležitý a protože potřebuji z té divné klepavé hmoty na ruce udělat sval. Aháááá :D. Tak tohle byl epic fail, zmákla jsem prvních 10 dní a pak to prostě vypustila. Takže v březnu nanovo!

Březen

Na březen mám tedy plán úplně stejný jako v únoru s tím, že nemoc a mrazy vypustím. V přehledu závodů 2018 vidíte, že mám naplánované dva starty s Leonkou – jsem na nás hodně zvědavá :).

A protože mám v březnu narozeniny, tak si chci koupit pár dárků:

 • Garmin Vivoactive 3 – Konečně jsem se rozhodla 🙂 a těším se na ně jak na smilování boží. Konec věčně v půlce tréninku vybitého telefonu. Konec přemýšlení, kolikátý bazén plavu! Jo!
 • Kompresky
 • Barevné legíny
 • Nějakou pěknou tašku na plavčo. Aby se mi do ní vešel fén.
 • Knihy. Miluju knihy a potřebuji nutně doplnit běžeckou knihovničku.

A jaké jsou vaše plány? 🙂

4 komentáře

 • Karolína B.

  Tak to přeji hodně zdaru! 🙂 Já chci zase pravidelně jednou týdně běhat, jednou týdně zumba a alespoň jednou týdne nějaké pilates nebo HIIT. Během zkouškového to byla hrůza a také to tak včera na páse vypadalo – málem jsem vypustila duši 😀

  • KacaHanova

   Jej to úplně chápu. Já teď měla v práci hukot, 14 dní jsem na nějaké běhaní neměla vůbec čas a taky jsem to včera cítila 😀

 • U Barči doma

  Ty mě nepřestáváš překvapovat kolik těch aktivit máš😄 my jsme se psem byli na bruslích, cestu tam jsem se jen vezla a cestou zpátky jsem psa táhla já 😅. S koníkem taky závodíš?

  • KacaHanova

   Tak na brusle bych se bála 😀 1) bych se určitě rozbila a 2) je mi líto psích ťapiček na tom asfaltu – ale zas na druhou stranu bych si ušetřila stříhání drápků 😀 :D.

   Heleť ono toho ve finále není nijak moc, „naštěstí“ se nemusím starat o chlapa :D, tak se to dá stíhat ;).

   S kobylou jsem závodila jednu sezonu, teď už na to není ani čas, ani energie, ani finance, ani chuť :D. Couráme se po lesích a jsme obě dvě spoko 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.