Běhání

Káča poběží NN Night run!

Žiju! Jako účetní jsem se v posledním týdnu absolutně nezastavila, pracovala jsem denně nějakých 14 hodin a tak na jakýkoliv sport nebyl absolutně vůbec žádný čas a hlavně ani energie. Dneska už ale můžu říct, že je to za mnou a že se opět naplno opřu do tréninku. Přenastavila jsem si na hodinkách tréninkový plán a jdu do toho zase po hlavě :). 

Když už jsem se zmínila o hodinkách – naprosto je miluju! Co je mám, tak jsem je nesundala z ruky :D. Mám rozepsanou recenzi, ale chci ji vydat až si budu na stopro jistá, že jsem je prověřila důkladně.

No ale abych se dostala k titulku. V květnu se v Liberci koná NN Night run a já se neskutečně těším! Kdo mě zná a ví, jaký jsem medailofil, tak chápe, proč tenhle závod musím běžet. Panebože, viděli jste tu nádheru? Pro tyhle medaile bych vraždila :D. Potřebuji je absolutně všechny – peněženka momentálně strašně pláče, ale já si nemohla pomoct. V Liberci se chystám na Avon běh (růžová medaile, nutnost) a předtím si švihnu ještě Family run. Dva kilometry jako prd a ta liška za to stojí. Běžela bych kliďánko i Kids cup, ale nesplňuji věkový limit :D. Každopádně medaile bude, doběhne si pro ní brácha. A pro černou kočku si dojedu na podzim do Prahy. Tak :D.

Pojďte do toho taky, bude nás víc a nebudeme se bát lišky, ehm vlastně vlka, nic 😀

Týden po Votvíráku jsem ještě kompletně odběhala, ale stala se mi taková nemilá věc. Moje milovaný trailovky dosloužily. Už nadobro. Loni na jaře se na nich podepsala Leoša, ale pořád držely pohromadě, na podzim po treku začaly úplně příšerně smrdět a to tak, že je absolutně nemůžu mít v bytě a tak bydlí na balkoně, a v autě je musím vozit v igelitce zavázané na uzel :D. No a teď jsem je v té igelitce rovnou dala na balkon a totálně na ně zapomněla. No a boty samozřejmě chytily plíseň. To úplně nechceš. Takže jsem celý ten týden odběhala v silničkách a trailovky budu kupovat nové. A rovnou teda i nějaké objemové tlumivé silničky, protože mě ze závodních Asicsů začaly šíleně bolet nohy. A pak že je běhání levný sport :D. Možná bych si to mohla začít sčítat a na konci roku se pochlubit, jak moc velký blázen jsem :D.

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.