Diář

Help me!

Kdo mě zná, tak ví, že jsem diářofil. Vystřídala jsem milion různých diářů lišících se velikostí, vazbou, vnitřním uspořádáním atd. Vyzkoušela jsem snad úplně všechno a troufnu si tak říct, že mám vcelku přehled. 

Už několikrát jsem koketovala s tím, že bych ostatním nabídla svůj vlastní diář a teď před koncem roku mě to zase popadlo. A tak by mě zajímalo, jestli by o něj byl vůbec zájem. 

A jak mi můžete pomoct?

Potřebovala bych vědět, jakou velikost diáře používáte, co vám v něm chybí, co přebývá, jaké máte rádi rozložení atd.

Co za to? Diář k vytištění úplně zadarmo! 🙂

Inspirace z Pinterestu

2 komentáře

  • Magda

    Moje ideální představa?pevna vazba, plus minus A5, oddelene mesice, na začátku par volnych stran, měsícní přehledy ve ctvercich, vlevo linkovany sloupec kde si pisu měsíční úkoly, účty co mám zaplatit.., pak teckovana (silene málo diářů je teckovanych) dvoustrana nebo i vic😉 na ruzne trackery a jine-prostor pro BuJo styl😂 (nebo mozna spis vice za koncem mesice, když nad tím přemýšlím ), týdenní rozložení ve sloupcích(nesnesu horizontální diář, mam v tom pak prostě zmatky), ideal hodinové, stejný prostor i pro víkendy (šílím, když je na sobotu a neděli dohromady jeden sloupec). Kolem (pod tim) mista na poznámky.. Nejvic moji predstave vyhovuje doller, jen me paradoxne vytaci, že je motivacni (obtěžuje me psát si co se mi povedlo a nepovedlo, to me fakt nezajima), stránky na poznamky jsou kazda jina, vadi mi to. Mam rada nedatovaný, protoze můžu začít kdykoli. Asi takhle bych si ho predstavovala😂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.